GLAS OCH KERAMIK / Glas / Coupeglas + seltersglas 9201226
nr 920 1226
Coupeglas + seltersglas
50-tal, 5 + 3 delar
Kondition: nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 19:38:45
24/10 16:10:41